+38 (068) 934-06-69

Пн. - Пт. 10.00 - 18.00

Користні статті

Завести декоративного щура - значить знайти веселого товариського друга. Зміст вихованця вимагає дисципліни, уваги до деталей та щирої турботи про свого підопічного. Ми об'єднали основні правила догляду за декоративним щуром у чек-лист із шести пунктів.
Морські свинки нагадують казкових істот: так вони милі! Це не тільки неймовірно симпатичні, а й дуже цікаві вихованці. Наша стаття познайомить вас із ними ближче!
Якщо ви вважаєте, що одного вихованця вам недостатньо для щастя, вам напевно спаде на думку тандем кішки і папуга в будинку. Виникає безліч запитань. Як поставиться до кошеня великий папуга-інтелектуал, що говорить? Чи можна заводити папугу, якщо є кішка?
Вихованці та діти – поняття … сумісні, і навіть дуже!
Домашній улюбленець – ключ до розвитку особистості. Але якого вихованця краще завести дитині? Невибагливу рибку? Ласкаву кішку? Відданого пса?
Контейнер для транспортування (перенесення) входить до списку речей, необхідних для кожного собаки. Це не надмірність, а міра безпеки вашого вихованця та гарантія комфорту оточуючих. Чому перенесення потрібне кожному собаці без винятку і як його вибрати?
Собак неспроста прозвали Кращими друзями людини. Вони здатні на глибоку відданість та безумовну любов. А ще із собакою можна освоїти спільне хобі, яке додасть у ваше життя яскравих барв. Про найпопулярніші спільні активності з собакою розповідаємо у нашій статті.
Як правильно підготуватися до літнього сезону, якщо у вашій оселі живе кіт чи кішка? Правильно встановити засоби захисту на вікна та балкон. Тільки так часто провітрювання і сон з відкритими вікнами не будуть затьмарені занепокоєнням за чотирилапих друзів, які здатні влаштувати полювання за пташками та жуками. Ми зібрали для вас основні правила безпеки та рекомендації, які допоможуть зробити вікна та балкон безпечними для домашніх улюбленців.
Як би ви не любили кішок, шматки шерсті вихованця по всьому будинку навряд чи приведуть вас у захват. Тому охочі завести домашніх улюбленців ще на етапі вибору вихованця придивляються до порід кішок, які не линяють. Точніше, майже не линяють. Ми розповімо про п'ять пород кішок, які напевно порадують вас красивою зовнішністю, грайливим характером і майже повною відсутністю вовни, що випала в будинку.