+38 (068) 934-06-69

Пн. - Пт. 10.00 - 18.00

Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
при замовленні від 199 грн по Чернігову
Найбільша мережа зоомагазинів
Найбільша мережа зоомагазинів
12 роздрібних зоомагазинів в Чернігові
Великий асортимент
Великий асортимент
Більше 3000 найменувань
товарів світових брендів

Акції

Акції

Хіти продаж

Новинки

Морські свинки нагадують казкових істот: так вони милі! Це не тільки неймовірно симпатичні, а й дуже цікаві вихованці. Наша стаття познайомить вас із ними ближче!
Вихованці та діти – поняття … сумісні, і навіть дуже!
Домашній улюбленець – ключ до розвитку особистості. Але якого вихованця краще завести дитині? Невибагливу рибку? Ласкаву кішку? Відданого пса?
Собак неспроста прозвали Кращими друзями людини. Вони здатні на глибоку відданість та безумовну любов. А ще із собакою можна освоїти спільне хобі, яке додасть у ваше життя яскравих барв. Про найпопулярніші спільні активності з собакою розповідаємо у нашій статті.
Як правильно підготуватися до літнього сезону, якщо у вашій оселі живе кіт чи кішка? Правильно встановити засоби захисту на вікна та балкон. Тільки так часто провітрювання і сон з відкритими вікнами не будуть затьмарені занепокоєнням за чотирилапих друзів, які здатні влаштувати полювання за пташками та жуками. Ми зібрали для вас основні правила безпеки та рекомендації, які допоможуть зробити вікна та балкон безпечними для домашніх улюбленців.