+38 (068) 934-06-69

Пн. - Пт. 10.00 - 18.00

Ceva

Купити Ceva

Ceva

Ceva Santé Animale — глобальна ветеринарна компанія, яка спеціалізується на дослідженнях, розробці, виробництві та маркетингу фармацевтичних продуктів і вакцин для домашніх тварин, домашнього скоту, свиней і птахів.

Незважаючи на те, що Ceva перетворилася в глобальну компанію, нам вдалося зберегти дух малого та середнього бізнесу. Ми зобов'язані своїм існуванням фермерам, власникам домашніх тварин і ветеринарам, які нас підтримують. У результаті ми прагнемо надати їм найкращі продукти та послуги.

Зв'язок між людьми і тваринами становить неотъемлему частину життя. Ми вважаємо, що це повинно бути прийнято і відражено в науці. Ми прагнемо надати продукти та послуги, які не тільки захищають і покращують життя тварин, але й, в кінцевому рахунку, благополуччя кожного людини в нашому глобальному співтоваристві.

Ми справді глобальні, ми працюємо в 46 країнах і працюємо в більш ніж 110 країнах. У нас 12 науково-дослідних центрів, 25 виробничих майданчиків і понад 5000 співробітників по всьому світу.

Товари в нашому магазині

Ceva Цестал Плюс Антигельмінтик для цуценят і собак зі смаком печінки Ceva Цестал Плюс Антигельмінтик для цуценят і собак зі смаком печінки Ceva Цестал Плюс Антигельмінтик для цуценят і собак зі смаком печінки Ceva Цестал Плюс Антигельмінтик для цуценят і собак зі смаком печінки
0
Оберіть Кількість:
  • 1 таб.
  • 8 табл.
56 грн.
Ceva Цестал Кет Антигельмінтик для котів зі смаком печінки Ceva Цестал Кет Антигельмінтик для котів зі смаком печінки Ceva Цестал Кет Антигельмінтик для котів зі смаком печінки
0
Оберіть Кількість:
  • 1 таб.
  • 8 табл.
56 грн.