+38 (068) 934-06-69

Пн. - Пт. 10.00 - 18.00

Bayer

Купити Bayer

Bayer

Bayer є найбільшим міжнародним хіміко-фармацевтичним холдингом зі штаб-квартирою в Леверкузені, Німеччині.

Історія Байєра налічує понад 140 років. Фірма Bayer - була заснована в 1863 в місті Вуппертале (Німеччина). Сьогодні ж Bayer здійснює свою діяльність у 150 країнах світу. За 80 років існування розроблено понад 150 ветеринарних препаратів і всі вони відображають головну стратегію роботи фірми Bayer — компетентність та відповідальність.

Основна концепція фірми – профілактика захворювань – адже боротьба з паразитами, правильний догляд та підтримання природних захисних сил організму сприяють доброму самопочуттю тварин та попереджають хвороби. Але якщо профілактичні заходи виявляються недостатніми, ветеринарний лікар і власник тварини мають у своєму розпорядженні препарати, спеціально розроблені фірмою Bayer для лікування тварин. Компетентне застосування цих засобів є складовою формули успіху у боротьбі із хворобами тварин.

Враховуючи багаторічний міжнародний досвід, можна з упевненістю рекомендувати Bayer як компетентного та відповідального партнера, який завжди думає про своїх споживачів та працює для них. Відділ захисту здоров'я тварин компанії Bayer (Bayer Animal Health) виробляє та реалізує у світовому масштабі понад 100 видів різних ветеринарних лікарських засобів та засобів догляду, призначених для сільськогосподарських та домашніх тварин. Відділ захисту здоров'я тварин (Animal Health) є одним із провідних та найуспішніших світових постачальників патентованої ветеринарної продукції.

Товари в нашому магазині

Дронтал Плюс XL (Drontal XL) Антигельмінтик зі смаком м'яса для собак Дронтал Плюс XL (Drontal XL) Антигельмінтик зі смаком м'яса для собак Дронтал Плюс XL (Drontal XL) Антигельмінтик зі смаком м'яса для собак Дронтал Плюс XL (Drontal XL) Антигельмінтик зі смаком м'яса для собак
0
Оберіть Кількість:
  • 1 таб.
127 грн.
Дронтал Плюс (Drontal plus) таблетки зі смаком м'яса для собак Дронтал Плюс (Drontal plus) таблетки зі смаком м'яса для собак Дронтал Плюс (Drontal plus) таблетки зі смаком м'яса для собак Дронтал Плюс (Drontal plus) таблетки зі смаком м'яса для собак
0
Оберіть Кількість:
  • 1 таб.
  • 6 таб.
63 грн.
Advantage (Адвантейж) Краплі на холку від бліх (більше 4 кг) Advantage (Адвантейж) Краплі на холку від бліх (більше 4 кг) Advantage (Адвантейж) Краплі на холку від бліх (більше 4 кг)
0
Оберіть Кількість:
  • 1 піпетка
  • 4 піпетки
200 грн.
Advantage (Адвантейж) Краплі на холку від бліх (до 4 кг) Advantage (Адвантейж) Краплі на холку від бліх (до 4 кг) Advantage (Адвантейж) Краплі на холку від бліх (до 4 кг)
0
Оберіть Кількість:
  • 1 піпетка
  • 4 піпетки
176 грн.
Хіт
0
Оберіть Кількість:
  • 1 таб.
  • 24 таб.
51 грн.