+38 (068) 934-06-69

Пн. - Пт. 10.00 - 18.00

Навіщо собаці перенесення і як правильно її вибрати?

Чому перенесення потрібне кожному собаці?

  - Безпека
Уявіть, що ви везете собаку в машині на колінах. Спочатку виглядає непогано. Але якщо автомобіль різко загальмує чи потрапить у дорожню пригоду (а на дорогах буває всяке), собака може впасти з ваших колін, вилетіти у проліт між сидіннями та серйозно травмуватися. Чи готові ви ризикувати так? Сподіваємось, що ні.

Якісне перенесення з надійним замком вихованець не зможе самовільно відкрити. Це означає, що він не втече, не загубиться і не потрапить під колеса машини. Не забуваймо і про власну безпеку. Собака в машині може заважати водієві: лізти на коліна чи під педалі, перекривати огляд чи доступ до керма. Перенесення - це захід безпеки і вихованця, і всіх, хто знаходиться в машині.

Правила транспортування неспроста наказують перевозити тварин у спеціальних контейнерах. Цей захід дозволяє захистити здоров'я свого улюбленця та всіх оточуючих.

Перенесення потрібно придбати ще до того, як щеня з'явиться в будинку. Ви повинні вирушити до заводчика або до притулку вже з нею.
18.jpeg

  - Захист від стресу
Не кожен собака любить подорожі та подорожі. Є вихованці, для яких візит до ветеринарної клініки навіть у сусідньому будинку перетворюється на справжнє випробування. Собака тремтить, переживає, здригається від кожного звуку, намагається сховатися і втекти.

Перенесення дозволяє знизити рівень стресу. У ній вихованець почувається спокійніше, бо спрацьовує асоціація «я в будці, я захищений». Звичайно, для цього потрібно заздалегідь привчити вихованця до перенесення.

А ще ви можете покласти в контейнер іграшку, наповнену ласощами. Така подорож точно сподобається вашому собаці!

  - Захист від захворювань
Транспортування у спеціальному контейнері обмежує контакти вашого вихованця з іншими тваринами та знижує ризик зараження захворюваннями та паразитами.
 
- Можливість подорожувати
Не важливо, яким видом транспорту ви подорожуєте: автомобілем, автобусом, поїздом, кораблем або літаком, правила наказують поміщати вихованців у спеціальні контейнери. Найчастіше без перенесення ви просто не зможете вивезти вихованця.

 - Зручність
Транспортування в перенесенні зручне і для вихованця, і для господаря.

У контейнері собака перебуває у своїх міні-апартаментах, де є пелюшка, миска з водою, іграшки, ласощі та інші атрибути зручної поїздки. Вихованцю не доведеться шукати укриття серед інших пасажирів, мішатися під ногами і забиватися під крісла. А господар знатиме, що його улюбленець перебуває у безпечному укритті, з гарною вентиляцією та з усім необхідним. Йому не доведеться утримувати на собі вихованця, що виривається.
19.jpeg

Для зручності вихованця пелюшку, що вбирає, краще покласти під знімне гратчасте дно. Таким чином, якщо собака сходить у туалет у перенесенні, їй не доведеться стояти на забрудненій поверхні. Обов'язково придбайте спеціальну миску для перенесення, бажано з борти всередину, щоб під час руху вода не розливалася. Такі миски кріпляться на решітку дверцят і при необхідності легко знімаються.

  - Комфорт оточуючих
Це дивно, але не всі у світі люблять собак. А якщо серйозно, багато собак дуже бояться.

Навколишнім буде набагато спокійніше, якщо ваша собака буде поміщена в спеціальний контейнер і вони не матимуть з нею прямого контакту. Ви, як власник собаки, теж від цього виграєте. Адже далеко не факт, що ваш улюбленець буде у захваті від компанії незнайомців.

Із цим розібралися. Але як вибрати перенесення з усього різноманіття, представленого у зоомагазинах? Поїхали!


Як вибрати перенесення для собаки?

  - Якщо ви плануєте подорож, наперед ознайомтеся з правилами перевезення тварин від конкретної компанії-перевізника. Кожна компанія може пред'являти свої вимоги до перенесення: до габаритів, ваги, особливостей конструкції. Переконайтеся, що ваше перенесення відповідає вимогам обраної компанії. В іншому випадку вас можуть розгорнути в аеропорту прямо перед вильотом.

На деяких перенесеннях є позначка «Підходить для авіаперельотів». Але навіть у цьому випадку краще ще раз вивчити вимоги до перенесення від авіакомпанії та перевірити відповідність.

  - Розмір перенесення має відповідати розміру собаки. Якщо у вас щеня, купуйте контейнер орієнтуючись на розмір дорослого собаки. Це допоможе уникнути додаткових витрат у майбутньому.

  - Розмір перенесення повинен дозволяти собаці спокійно вставати, не нахиляючи голову.

 Віддавайте перевагу перенесенням із жорсткою міцною конструкцією: вони тримають форму та захищають вихованця від можливих травм.

  - У перенесення має бути міцна суцільна, водонепроникна основа. Воно має витримувати вагу вашого собаки із запасом.

  - Зверніть увагу на ручку. Вона має бути міцною і зручно лягати в руку.

  - У перенесенні має бути хороша вентиляція, щоб собаці не було душно. При цьому простежте, щоб собака не могла просунути у вентиляційні отвори голову або лапи.

  Запірний механізм повинен виключати випадкове відкриття дверцят та втечу вихованця. Віддавайте перевагу контейнеру з металевими дверцятами.
20.jpeg

Це основні моменти, що допоможуть зробити правильний вибір. Не соромтеся ставити запитання консультанту в зоомагазині та вивчайте відгуки за моделями, що сподобалися.

Вдалої вам покупки, і сподіваємося, що ваш собака швидко потоваришує з новою переноскою!