+38 (068) 934-06-69

Пн. - Пт. 10.00 - 18.00

Цікаві факти про морські свинки

10 цікавих фактів про морські свинки

  - Морські свинки – не морські та не свинки!

Чому морські свинки так звуться? Вони не живуть у морі і не мають нічого спільного з поросятами.

«Морськими» їх назвали тому, що до Європи вони прибули через море. Спочатку їх називали заморськими, а потім назву скоротили. Але якщо з цим зрозуміло, то свинки досі викликають суперечки. Можливо, гризунів назвали так через кумедне хрюкання, а, можливо, обриси їхньої мордочки та постаті трохи нагадують поросят. Але одне точно: це до непристойності акуратні гризуни, які на відміну від справжніх свинок просто ненавидять бруд!

  - Рекордсмени з догляду за собою

Морські свинки постійно чепуряться: старанно вмиваються і чистять свою шубку. Їм, звісно, ​​подобається виглядати добре, але головна причина не в цьому! На інстинктивному рівні свинки «видаляють» із себе всі запахи, щоб їх не вчули хижаки.
31.jpeg

  - Морські свинки з'явилися землі кілька тисяч років до нашої ери. Вперше вони були одомашнені у 5 тис. до н. американськими племенами.
 
  - Стародавні предки морських свинок важили близько 700 кг!
 
  - Це найтовариські та чуйні гризуни. Свинки запам'ятовують ім'я улюбленого господаря, люблять сидіти на руках і  хрюкають від задоволення, коли їх гладять.

  - Морські свинки видають дуже різні звуки, кожен із яких щось означає! Вагітні свинки, наприклад, вміють цвірінькати і присвячують цьому заняття по 15 хвилин на день.
 
  - Зуби морських свинок ростуть упродовж усього життя! Для природного сточування зубів свинку потрібно правильно годувати, а в клітці обов'язково має бути мінеральний камінь.

   - Вже за місяць після народження морська свинка здатна дати потомство!

  - Вага морської свинки може сягати 1,5 кг.

  - Існує понад 15 порід морських свинок! І всі вони такі симпатичні!
32.jpeg